Światowy Dzień Zwierząt w Nekko

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Świętuj razem z nami i odbierz prezent dla swojego pupila.

Zrób zakupy za minimum 99 zł, a w koszyku wybierzesz puszkę gratis. Liczy się wartość całego koszyka, więc możesz kupić dowolne produkty z naszego sklepu.

Jak działa promocja?

  • Dodaj do koszyka dowolne produkty za minimum 99 zł.
  • W koszyku wybierz puszkę gratis: monoproteinową nowość dla psa albo dla kota.
  • Za każde kolejne 99 zł dostajesz następną puszkę. 198 zł to dwa prezenty, 297 zł to trzy.

Promocja trwa od 2 do 8 października. Zobacz wszystkie produkty dla psa i dla kota.

Monoproteinowe nowości dla psa

NEKKO MONOPROTEIN SPECIAL ADULT Konina puszka 400g

NEKKO MONOPROTEIN SPECIAL ADULT Konina puszka 400g

Adult
15,99 zł (39.98 zł / kg)EAN: 5902838916773
Zobacz produkt →
NEKKO MONOPROTEIN SPECIAL ADULT Kozina puszka 400g

NEKKO MONOPROTEIN SPECIAL ADULT Kozina puszka 400g

Adult
15,99 zł (39.98 zł / kg)EAN: 5902838916766
Zobacz produkt →
NEKKO MONOPROTEIN SPECIAL ADULT Kangur puszka 400g

NEKKO MONOPROTEIN SPECIAL ADULT Kangur puszka 400g

Adult
17,99 zł (44.97 zł / kg)EAN: 5901947634585
Zobacz produkt →

Monoproteinowe nowości dla kota

NEKKO MONOPROTEIN ADULT Konina 400g

NEKKO MONOPROTEIN ADULT Konina 400g

Adult
15,99 zł (39.98 zł / kg)EAN: 5901947632383
Zobacz produkt →
NEKKO MONOPROTEIN ADULT Jagnięcina 400g

NEKKO MONOPROTEIN ADULT Jagnięcina 400g

Adult
15,49 zł (38.73 zł / kg)EAN: 5901947632390
Zobacz produkt →
NEKKO MONOPROTEIN ADULT Indyk 400g

NEKKO MONOPROTEIN ADULT Indyk 400g

Adult
15,49 zł (38.73 zł / kg)EAN: 5901947632420
Zobacz produkt →
NEKKO MONOPROTEIN ADULT Przepiórka

NEKKO MONOPROTEIN ADULT Przepiórka

15,99 zł (39.98 zł / kg)EAN: 5901947632413
Zobacz produkt →
NEKKO MONOPROTEIN Adult Wołowina z sercami 400g

NEKKO MONOPROTEIN Adult Wołowina z sercami 400g

15,49 zł (38.73 zł / kg)EAN: 5901947632420
Zobacz produkt →